Zgłosiłeś chęć rezerwacji więc już na pewno masz na dysku C, ukryty folder $Windows.~BT , który zawiera rozpakowane pliki Windows 10 pobrane z Windows Update. Jeżeli jeszcze nie masz to zastosuj sie do wskazówek.

Zaczynamy

 1. Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Windows Update\Zmień ustawienia
  Zaznacz :
  "Wyszukaj aktualizacje, ale pozwól mi wybrać, czy je pobrać i zainstalować"
 2. uruchom wiersza poleceń jako administrator i wklej komendy
  wusa /uninstall kb:3035583 /quiet /norestart
  wusa /uninstall kb:2952664 /quiet /norestart
  wusa /uninstall kb:2976978 /quiet /norestart
  wusa /uninstall kb:3021917 /quiet /norestart
  wusa /uninstall kb:3044374 /quiet /norestart
  wusa /uninstall kb:2990214 /quiet /norestart
 3. Po wykonaniu restartu, w razie nowych aktualizacji nie zapomnij zaznaczyć aby Windows Update ukrył te aktualizację.
 4. Po wykonaniu tego zabiegu możemy usunąć folder $WINDOWS.~BT z naszego dysku i prawdopodobnie zrobimy to na dobre. Będziemy potrzebowali uprawnień administratora aby tego dokonać, ale jeśli udało Ci się odinstalować aktualizację, to uda Ci się również usunąć ten folder. Jeśli nie możesz usunąć tego folderu, to spróbuj skorzystać z narzędzia Oczyszczanie dysku.
 5. Wciśnij kombinację klawiszy Windows+R, w okienku wpisz cleanmgr i wciśnij Enter. Po wykonaniu skanowania klikamy przycisk „Oczyść pliki systemowe” i czekamy, aż narzędzie przeskanuje jeszcze raz nasz dysk. Ten proces może być odczuwalnie dłuższy.
 6. Po wykonaniu skanowania odnajdujemy pozycję „Tymczasowe pliki instalacyjne systemu” i zaznaczamy ją. Prawdpodobnie będzie miała spory rozmiar. Rozpocznij proces oczyszczania przyciskiem OK.